-1.7 C
Çanakkale
Cumartesi, Ocak 22, 2022

Dabbetülarz

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Rüyada Dabbetülarz Görmek

Rüyada Dabbetülarz yani kıyametin büyük alametlerinden biri olan hayvanı görmek, önemli kişi yahut kurumlar için hayati haberler taşımaya ve araştırmaya işarettir.

Bu hayvanı görmek hakkı emredip kötülükten sakındırmaya; inananların kahredici galibiyetine ve inkârcılarla ikiyüzlü münafıkların helakine delalet eder.

Rüyada Dabbe-tül-arz’ın çıktığını görmek, iyilikle emredip kötülükten sakındırmaya, müminlerin galip ve zafere ermelerine, münafıkların da helak olmasına işarettir.

Rüyada kıyamete yakın ortaya çıkacak olan Dabbe-tül-arz adlı mahlûkun çıktığını veya onun üzerine bindiğini görmek, sosyal hadiseler hakkında üst düzey yöneticiler için araştırma yapıp bilgi toplamaya işarettir.

Rüyada Dabbe-tül-arz’ın çıktığını görmek, iyiliği emredip kötülükten sakındırmaya da işarettir. Bazen Dabbe-tül-arz’ı görmek, Müslümanların galip gelmesine, inkârcı ve ikiyüzlülerin yeryüzü egemenliklerini yitirmelerine işaret eder. Dabbe-tül-arz’ı görmek, dünya çapında önemli bir olayın meydana gelmesine de işarettir.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Son Haberler
- Advertisement -spot_img
Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here